У Кропивницькому рівень сплати за комуналку впав до критичної межі

3118
кількість переглядів

Рівень сплати за спожиті комунальні послуги у Кропивницькому впав до критичної межі.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З проханням за першої можливості негайно сплатити за комуналку до жителів міста звернувся заступник міського голови Олександр Вергун: «Шановні кропивничани, звертаюся до вас із проханням сплатити за спожиті комунальні послуги. Не дивлячись на те, що сирени тривоги лунають щодня вдень і вночі, наші комунальні підприємства, двірники, аварійно-диспетчерська служба працюють у звичному режимі. Людям потрібно виплачувати заробітну плату. Дякуючи Богу, у Кропивницькому ситуація поки спокійна, тому сплатіть за комунальні послуги, щоб місто могло і далі нормально функціонувати і забезпечувати тепло-, водо-, газо- й електропостачання у ваші домівки».

За словами посадовця, станом на 14 березня рівень сплати населенням за комунальні послуги складає не більше 13%. Проплати просідають буквально за всіма видами комунальних послуг, особливо ж за управління житловими будинками ЖЕО, ЖЕКам. Це кошти, з яких оплачується обслуговування ліфтів, виплачується зарплата працівникам ліфтового господарства. Критична ситуація й у підприємства «Екостайл», яке вивозить сміття. На сьогоднішній день у Кропивницькому немає накопичень сміття, але якщо населення не сплачуватиме за послуги, то контейнерні майданчики незабаром можуть потонути у горах непотребу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.