За час опалювального сезону кропивничани заборгували 41 млн грн за тепло

629
кількість переглядів

Від початку опалювального сезону жителі Кропивницького заборгували КП «Теплоенернетик» близько 41 млн грн, не враховуючи нарахування за березень.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив начальник КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник.

«Ми розуміємо, що зараз іде війна і люди у скруті. Але мені також треба забезпечити роботу підприємства, купити матеріали, виплатити зарплатню людям та заплатити за газ, за який ми теж заборгували», – сказав він.

Також Олександр Чельник прокоментував ситуацію з опалювальним сезоном. Наразі 21 котельна протягом близько двох тижнів працює у віяльному режимі. Залежно від температури повітря у той чи інший день опалення відмикають. О шостій вечора вмикають знову. Це дозволяє зекономити на газі та на газових лімітах, які надає газопостачальна компанія. За час простою люди не сплачуватимуть за тепло. По кожному будинку, який підключений до котельних, і який у певний день не опалювався, зроблять перерахунок.

Рішення щодо закриття опалювального сезону, а також припинення роботи двох найбільших котельних – Кропивницької ТЕЦ та Південно-західної – має приймати незабаром виконкомом міської ради.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.