Через благодійний фонд Сергія Кузьменка «Турбота» допомагають 5 команд добротворців (фото)

1487
кількість переглядів

Благодійний фонд Сергія Кузьменка «Турбота» (Олександрія) з початку війни тісно співпрацює з п’ятьма умовними командами.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили у фонді.

Команда №1. Юрій Горожанкін (Чехія). Юрій – родом з Кропивницького, з першого дня війни почав допомагати третьому полку спецпризначення і військовим у Канатовому.

Команда №2. Сергій Головенко. Компанія Convex International GmbH – обладнання для агропромислового комплексу (Німеччина). Активно допомагає з перших днів війни, організував постачання ліків на20 000 євро.

Команда №3. Gerrit Schmitter (Commit Project Partners GmbH, Німеччина). Постачальник обладнання та техніки відгукнувся на прохання і допоміг організувати партію інсуліну для Олександрії. В майбутньому ці поставки стануть регулярними.

Команда №4. Крістіан Фармбахер-Лутц. Компанія Die Ludwigsapotheke (Німеччина). Надані ліки надійшли до лікарні. Не можна не згадати і чесного та енергійного водія Івана.

Команда №5. Віталій Врагов, Анна Фесюк – закупка, організація логістики медичних препаратів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.