БФ «Турбота» та німецькі благодійники завезли партію інсуліну в олександрійську лікарню (відео)

778
кількість переглядів

Центральна міська лікарня Олександрії отримала вчора, 2 квітня, партію інсуліну.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям благодійного фонду «Турбота» та гуманітарної організації «Фармацевти без кордонів» (Apotheker ohne Grenzen Deutschland e.V., Німеччина), повідомляє у телеграмі міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

У дописі, зокрема, сказано: «Нині, коли логістичні маршрути ускладнюються, у хворих на цукровий діабет виникають проблеми, зокрема з інсуліном. Тому така підтримка надзвичайно важлива.

Олександрійські пацієнти – жителі міста та переселенці – отримають препарат вже з понеділка, 4 квітня.

Зазначу, що це вже не перша партія інсуліну, доставлена до Олександрії завдяки благодійному фонду “Турбота”».

«Хочу подякувати благодійному фонду “Турбота” за те, що навіть у таких складних умовах у них є можливість, попри всі перешкоди і труднощі, піклуватися про людей. Хочу зазначити, що це вже не перша партія інсуліну. Сподіваюся що і надалі у фонду буде можливість доставляти нашому місту гуманітарну допомогу», – зазначив директор КП «Центральна міська лікарня м. Олександрія» Віктор Приходько.

Через благодійний фонд Сергія Кузьменка «Турбота» допомагають 5 команд добротворців (фото)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.