На Кіровоградщині заборонили вилов риби

1019
кількість переглядів
риба

На водоймах Кіровоградщини заборонили риболовлю на період воєнного часу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Згідно з розпорядженням начальника Кіровоградської ОВА від 8 квітня, з метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів, а також збереження шляхів міграції та нерестовищ, забороняється вилов риби у водоймах області. Винятком є любительська риболовля у межах населених пунктів або у місцях, які визначені органами рибоохорони.

Окрім того, на період воєнного часу, задля безпеки громадян, забороняється навігація моторних човнів, водних мотоциклів, засобів розваг на воді, а також низки різноманітних суден: прогулянкових вітрильних, спортивних, швидкісних та флоту рибної промисловості. Заборона не стосується водних транспортних засобів спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.


Джерело:

Новоархангельська селищна рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.