Кропивничани провели міський суботник (фото)

1679
кількість переглядів

15 квітня кропивничани наводили лад на території міста. Їм активно допомагали й мешканці інших міст України, які їм довелося покинути, рятуючись від війни.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Прибирали одразу на декількох локаціях: на Лісопарковій, на набережній Інгулу з боку Ковалівського пляжу, на Фортечних Валах, у лісопарку «Бєляєвському», у парку Перемоги та на території між «Епіцентром» та автодромом «Каскад». Кропивничани щиро вдячні за допомогу в роботі вимушеним переселенцям.

З 01 квітня у місті силами комунальних підприємств проводиться місячник з благоустрою. Комунальники прибирають і вивозять сміття, чистять дорожнє покриття, обрізають зелені насадження тощо. Наприклад, працівники КП «Універсал-2005» вже прибрали близько 80 відсотків дорожньої мережі. А до кінця місяця в Кропивницькому у різних локаціях буде висаджено 500 саджанців дерев.


Джерело: Кропивницька міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.