В галереї «Єлисаветград» презентували виставку «Усе моє, все зветься – Україна» (фоторепортаж)

843
кількість переглядів

21 квітня в галереї «Єлисаветград» відкрилася виставка робіт 13-річної художниці з Полтави Єви Рибчуновської. На виставці представили 35 картин.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Єва Рибчуновська народилася 18 жовтня 2008 року у творчій сім’ї художника-дизайнера і музиканта. З ранніх років Єва проявляла потяг до малювання. З 6 років вона займалася у гуртку кераміки. У 2017 році вступила до Полтавської дитячої художньої школи, де 4 рік поспіль навчається у майстерні викладача Ірини Шрамко.

З 2020 року Єва є членом Міжнародної академії літератури та журналістики МАЛІЖ. Має численні відзнаки у сфері образотворчого мистецтва, в тому числі міжнародні.

Єва Рибчуновська – учасник мистецького проукраїнського перформансу в Лондоні: разом з роботами інших учасників твори Єви представлені на виставці-презентації «Моя нескорена Україна», яка відбулася 11-15 квітня 2022 року у Лондоні (Великобританія). Твори митців після виставки будуть брати участь в благодійному аукціоні, кошти від якого підуть на допомогу ЗСУ.

Детальніше – у фоторепортажі Ігоря Філіпенка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.