Ситуація з коронавірусом на Кіровоградщині: треба ще поберегтися

610
кількість переглядів
коронавірус

Covid-19 фіксується щодня, ситуація в області нестабільна, враховуючи міграційні потоки переселенців.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З початку війни серед вимушених переселенців в області зафіксували 23 випадки коронавірусної інфекції, з них п’ять дітей. Одна жителька Харкова, яка вимушено переселилася до Кіровоградщини, померла від ускладнень хвороби.

Станом на сьогодні на коронавірусу хворіють 545 мешканців Кіровоградщині.

Головна санітарна лікарка наголошує, що хворим на коронавірус під час тривоги в укриттях чи бомбосховищах варто бути у масці, аби не інфікувати оточуючих.

Майже 49% жителів Кіровоградщини отримали одну дозу вакцини.

Наразі на Кіровоградщині працюють 90 пунктів, з них чотири пункти масової вакцинації, де можна зробити щеплення, маючи при собі лише документ, який підтверджує особу.

«Враховуючи те, що ми живемо третій рік в епідемії коронавірусу, ми до цього вже звикли, і ми фіксуємо хвилі спаду і підйому захворюваності. Тож сьогодні можна сказати, що березнева хвиля коронавірусної інфекції йшла на спад. Але ризик виникнення нових випадків Covid-19 залишається актуальним», – сказала головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Нагадаємо, за минулу добу на Кіровоградщині від коронавірусу померли двоє людей.


Джерело: головна санітарна лікарка області Надія Оперчук у марафоні «Непереможний вітер»

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.