На Кіровоградщині ліквідували канал постачання наркотиків до виправної колонії (фото)

753
кількість переглядів

Як встановили поліцейські, організував наркотрафік злочинець, який контролював діяльність учасників групи. Серед причетних ув’язнені та раніше засуджені особи. Вони підшукували раніше звільнених з місць позбавлення волі осіб, аби ті передавали наркотики на територію виправної установи. Надалі вміст пакунків розповсюджували серед утриманців.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Викрили злочинну діяльність та отримали докази причетності фігурантів оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області спільно зі слідчими обласної поліції.

26 квітня оперативники та слідчі провели санкціоновані обшуки в камерах, де утримуються фігуранти, та за місцями мешкання. Крім того, на підставі отриманих доказів двом учасникам групи повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Кіровоградська обласна прокуратура. Заходи з викриття протиправної діяльності проводилися за участю співробітників колонії.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чинним законодавством передбачена відповідальність – позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.


Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.