Як нестача пального впливає на роботу комунального транспорту в Кропивницькому

3881
кількість переглядів
фото Ігоря Філіпенка, CBN

Після зруйнування російськими ракетами Кременчуцького нафтопереробного заводу значно загострилася ситуація із постачанням пального до регіонів України, зокрема і Кропивницького.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У якому режимі працюватиме комунальний транспорт та на скільки вистачить запасів пального, CBN розповів заступник міського голови Олександр Вергун.

«Усі комунальні підприємства, у тому числі житлово-комунального господарства, які здійснюють пасажирські перевезення, гостро відчувають дефіцит пального. У зв’язку з цим роботу КП “Електротранс” оптимізовано, скоротили графік руху маршрутних таксі, деякі замінили тролейбусами з автономним ходом, зокрема п’ять маршруток №274. Це дало можливість зекономити витрати дизельного пального і забезпечити графік руху громадського транспорту. Надалі переглянемо роботу й інших автобусних маршрутів, які курсують в напрямках Лісопаркової, Новомиколаївки, Лелеківки», – сказав Олександр Вергун.

За словами заступника міського голови, сьогодні оптимізована та переведена в режим економії і робота комунального господарства.

«Поки не залучають грейдер до грейдерування вулиць приватного сектора, а також установку “Скандія”, яка прибирає підбордюрну частину доріг. До того ж, скоротили роботу іншої комунальної техніки, яка прибирає вулично-дорожну мережу. Сьогодні працюють тільки бригади із асфальтування та ямкового ремонту дорожнього покриття», – додав посадовець.

Постачальники паливно-мастильних матеріалів обіцяють, що ситуація із забезпеченням необхідного обсягу пального у місті стабілізується до кінця тижня. Однак і наявних запасів
є приблизно на такий же час.

«Наявних резервів пального вистачить на тиждень, тож працюємо в режимі жорсткої економії. Сподіваємося, що повної зупинки транспорту не відбудеться, а ситуація із забезпеченням пальним вирівняється», – зазначив насамкінець Олександр Вергун.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.