Кіровоградщина втратила на війні ще чотирьох захисників

3125
кількість переглядів
вічна памʼять

Своє життя за незалежність України віддали Юрій Кукоара, Денис Люшняк, Станіслав Ністор та Василь Сарданов.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Юрій Кукоара був родом з села Копенкувате Підвисоцької громади. У Миколаєві , де він проживав , у нього залишилися батьки, дружина та двоє дітей. Захиснику було 29 років.

Його земляк – Денис Люшняк, який родом з села Ятрань, загинув 28 квітня на Донеччині. У військового залишилися батьки. Його старший брат, Віталій Люшняк, загинув у 2019 році в АТО.

Загинули у бою з окупантами і 21-річний Станіслав Ністор та 18-річний Василь Сарданов – жителі села Добре, Вільшанської селищної ради. Обидва були мобілізовані 2 березня та проходили службу в одній військовій частині.

29 квітня потрапили під мінометний обстріл, внаслідок якого Станіслав загинув на місці, а Василь протримався декілька днів – помер у госпіталі 2 травня від поранень несумісних із життям.

Церемонія прощання з героями планувалася сьогодні 4 травня, але у зв’язку з вчорашніми обстрілами, їх тіла не змогли доставити. Тому прощання з героями розпочнеться завтра, 5 травня, об 11.00 у селі Добре.


Джерело: Вільшанська селищна рада у Facebook

офіційний сайт Підвисоцької громади

Юрій Кукоара
Станіслав Ністор та Василь Сарданов
Денис Люшняк

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.