У Кропивницькому представили план нової системи теплопостачання

1810
кількість переглядів
фото ілюстративне

Загалом у Кропивницькому на реконструкцію очікують 163 кілометри теплових мереж та 23 котельні.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Реалізація першого етапу проєкту передбачає: оновлення мережі трубопроводів довжиною близько 880 метрів у центральній частині Кропивницького та монтаж на території ТЕЦ нової сучасної котельні потужністю 40 Мгвт, яка працюватиме на альтернативних видах палива та облаштування котелень в деяких бюджетних закладах обласного центру.

“Це масштабна робота, але її необхідно виконати, щоб система подачі тепла працювала стабільно, була ефективною і економною, – наголосив під час засідання заступник міького голови Олександр Мосін. – Складнощів додає той факт, що реалізація надзвичайно важливого для всієї громади технічного проекту припадає на час найжорсткішої економії коштів в умовах воєнного стану. Тому ми визначаємо етапність і черговість виконання робіт: тут важлива як заміна теплопроводів, що віджили свій вік, так і реконструкція котелень у мікрорайонах міста.”

Трубопроводи під час робіт використовуватимуть лише попередньо ізольовані, на територіях планують відновлення асфальтового покриття та благоустрій. За таких умов варто, щоб власники всіх інженерних мереж: водопровідних, каналізаційних, газових, енергетичних, зв’язку, інтеренету проінспектували їх стан в зоні реконструкції і за необхідності, користуючись нагодою, виконали їхню заміну чи ремонт .


Джерело: Кропивницька міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.