Кропивницька міська рада закликала УПЦ порвати зв’язки з російською православною церквою

2190
кількість переглядів

Кропивницька міська рада підтримала звернення до митрополита Кіровоградського та Новомиргородського Іоасафа та керівників релігійних організацій УПЦ міста Кропивницького з вимогою засудити дії настоятеля РПЦ Кіріла та розірвати юридичні зв’язки з російською православною церквою.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Депутати міськради звертаються до митрополита Кіровоградського та Новомиргородського Іоасафа з вимогою, щоб він публічно засудив дії Кіріла та окремих священнослужителів УПЦ в пособництві і благословенні агресора.

Також чиновники вимагають від релігійних організацій Української православної церкви (московського патріархату), що знаходяться у Кропивницькому, розірвати всі юридичні зв’язки з російською православною церквою (московським патріархатом)та вжити необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви і виходу з московського патріархату.

“Позиція московського патріархату та персонально патріарха Кіріла є максимально людиноненависницькою у цій війні. Навіть в середньовічній історії важко знайти взірці такого безпрецедентного цинізму, як демонструє патріарх Кіріл, який своїми висловлюваннями, по суті благословив війська росії вбивати українців. Це означає, що представникам Московської патріархії не може мати жодного місця на українській землі. Через війну росії проти України, яку підтримує найвищий ієрарх московського патріархату, у нашому місті неможливе подальшого перебування в юрисдикції російського патріархату,” – йдеться зокрема у документі.


Джерело: Кропивницька міська рада у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.