На Кіровоградщині провели обшуки на підприємствах, які виконували замовлення міністерства оборони рф

2734
кількість переглядів

Слідчу дію проводили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку громадян рф, які є засновниками та власниками ряду підприємств, що діють на території регіону.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Під час обшуків виявили та вилучили документацію, що підтверджує фінансово-господарські взаємовідносини підприємств з росією, зокрема між ними укладено контракти про поставку продукції та сировини.

Слідство встановило, що власником 91% акцій одного з цих підприємств являється закрите акціонерне товариство, яке зареєстроване в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в рф, замовниками яких виступають підприємства міністерство оборони рф та концерн росэнергоатом.

Крім того, встановили, що одне з виробництв неодноразово транспортувало та реалізовувало готову продукцію до одного з підприємств, що розташоване в м.самара. Воно ж у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей.

Триває слідство.


Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.