В Олександрії відбувся благодійний чемпіонат з футболу (фото)

363
кількість переглядів

15 травня на стадіоні «Ніка+» відбувся фінал благодійного турніру з футболу на підтримку Збройних Сил України.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Нагадаємо, в Олександрії протягом 14-15 травня тривав благодійний турнір з футболу. Організаторами виступили ФК «Олександрія», відділ молоді та спорту та ГО «Федерація футболу Олександрійського району». Участь у ньому брали 14 набраних команд віком від 15 років.

У фінальному двобої зійшлися олександрійські збірні команди «Шляховик» та «Поліграфтехніка». Із рахунком 2:1 перемогла команда «Поліграфтехніка». Наприкінці турніру відбулося нагородження команд та найкращих гравців. За підсумками змагання вдалося зібрати 14 715 гривень, які спрямують на потреби нашої армії.

Серед команд-учасників були: «Ковчег», «Ковчег 2», «Маріуполь», «Олександрія», «Академія», «Червона Кам’янка» (с. Червона Кам’янка), «Олімпік» (с. Андріївка), «Усівка», «Чайка» (м. Вишгород), «Шляховик», «Поліграфтехніка», «Темп» (Камбурліївка, Онуфріївський район), «Агродар» (с. Березівка), «Альянс».


Джерело: Олександрійська міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.