В Олександрії запрацював Центр реєстрації з отримання допомоги для переселенців від ООН (фото)

827
кількість переглядів

З 16 травня в Олександрії працює Центр реєстрації з отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від Агентства ООН у справах біженців.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Сьогодні тут працює 11 фахівців, які попередньо пройшли відповідне навчання. Офіс відкрито на базі Комп’ютерної Академії «Шаг», що знаходиться на площі Соборній, 10.

Наразі тут можна зареєструватися для отримання фінансової допомоги від ООН. Однак, зверніть увагу! Реєстрація ще не дає гарантії, що ВПО її отримають. Остаточне рішення приймає спеціальна комісія ООН. Нарахована допомога приходить не раніше, аніж через три тижні після реєстрації через «Укрпошту», або на банківську картку клієнта.

Також у найближчому часі запрацює ще одна програма з видачі продуктових наборів для тимчасово переміщених громадян. Вже зараз можна підписатися на телеграм-канал центру, щоби дізнаватися графік роботи, стан черги та інші організаційні питання. Посилання на канал: https://t.me/oleksandriarefugee 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.