На Кіровоградщині проходить Всеукраїнський творчий онлайн-фестиваль до Дня Європи

349
кількість переглядів

Кіровоградський обласний ЦДЮТ з 9 по 21 травня проводить низку онлайн-заходів «Європа – наш спільний дім. Спільне сьогодення. Спільні цінності. Спільне майбутнє».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Організатори – Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА, Український державний центр позашкільної освіти, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості та молодіжне громадське об’єднання «Центр».

Учасниками цьогорічного фестивалю стали представники 716 дитячих колективів з 19 областей України, а також вихованці закладів позашкільної освіти України – вимушені переселенці, які тимчасово проживають у країнах Європи.

У фестивалі візьмуть участь майже 2000 вихованців, учнів та студентів, які представили свої роботи у конкурсах відеопоезії, постерів, світлин, коміксів та мемів.

Учасники фестивалю обговорюватимуть допомогу європейських країн під час війни та продемонструють власне бачення спільного європейського майбутнього для України у ЄС.

Програма фестивалю передбачає багато просвітницьких активностей, в яких зможуть взяти участь як учасники конкурсних програм, так і усі охочі.

Детальна інформація про захід на сторінці Кіровоградського обласного ЦДЮТ у ФБ-події: https://fb.me/e/1MT4vX2fr


Джерело: Кіровоградський обласний ЦДЮТ

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.