У Кіровоградському обласному ляльковому театрі дебютував актор з Донецького драмтеатру

331
кількість переглядів

У Кіровоградському академічному обласному театрі ляльок дебютував актор із Донецького драматичного театру в місті Маріуполь Вадим Єрмішин.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вадим разом із дружиною, Анастасією Мусатенко, та двома дітьми переїхав до Кропивницького від початку масштабного вторгнення росії.

«З дружиною ми працювали у Донецькому драмтеатрі на посадах акторів вищої категорії. Я – з 2008 року, Анастасія – з 2002. Дуже боляче спостерігати за долею театру, та й загалом Маріуполя – це наше рідне місто, маленька батьківщина. Проте, прийде час і я ще зіграю там свої ролі. В театрі ляльок колектив чудовий, я вдячний за теплий прийом. Навіть сирена не прозвучала під час мого дебютного виступу на сцені, а це вже хороший знак!», – розповів Вадим.

Актор зіграв головного героя у казці «Як Микита з ярмарку йшов».

Загалом відродити роботу Донецького драматичного театру планують в Ужгороді.


Джерело: Кіровоградська облрада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.