У Кропивницькому засудили членів банди, які планували вбивство

468
кількість переглядів
суд

До 10 років позбавлення волі засуджено членів організованої злочинної групи за здійснення замаху на вбивство керівника установи покарань.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Події відбувалися у травні 2017 року у Кропивницькому.

Судом встановлено, що вказані особи входили до складу організованої злочинної групи, яку створив один із засуджених виправної колонії з метою ліквідації її керівника.

Підставою для створення банди слугувало те, що засуджений мав особисті стосунки з психологом установи, яка постійно скаржилась на свого керівника. За планом виконавець мав замінувати автомобіль, проте він поінформував поліцію щодо запланованого замаху.

З метою підтвердження злочинної діяльності правоохоронці провели імітацію вибуху авто з пораненням керівника. У ході суду вину обвинувачених доведено у повному обсязі.

Двох членів злочинної групи засуджено до 10 років позбавлення волі, третьому фігуранту призначено покарання у виді 3,5 років ув’язнення.

Вирок суду ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.


Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.