В Олександрії переселенці можуть отримати фінансову допомогу від ООН

1457
кількість переглядів

Переселенці, які після 24 лютого 2022 року переїхали до Олександрійської громади, можуть зареєструватись на отримання фінансової допомоги від ООН розміром 2 220 грн на одну людину на місяць.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Кошти будуть виплачуватись одноразово одразу за три місяці на кожного члена родини. Допомогу отримають всі незалежно від віку.

На цю допомогу мають право переселенці, місце фактичного проживання яких є територія Олександрійської громади. Довідка про реєстрацію бажана, але не обов’язкова.

Також реєстрація не дає гарантії, що внутрішньо переміщенні особи отримають допомогу, адже остаточне рішення приймає спеціальна комісія ООН.

Нарахована допомога приходить не раніше трьох тижнів після реєстрації через «Укрпошту» або на банківську карту.

У Центру є Telegram-канал, де можна дізнатись графік роботи, стан черги та інші організаційні питання.

Нагадаємо,  Центр реєстрації з отримання грошової допомоги для ВПО від Агентства ООН у справах біженців працює в Олександрії з 16 травня.


Джерело: Олександрійська міська рада 

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.