Екоінспекція пояснила причини мору риби у Сугоклії

1379
кількість переглядів
риба

Державна екологічна інспекція розглянула скарги місцевих мешканців щодо загибелі риби в річці Сугоклія (район парку Перемоги) у Кропивницькому. На зазначене місце виїхали інспектори з охорони навколишнього природнього середовища, які відібрали проби для вимірювання показників складу та властивостей поверхневих вод ріки Сугоклія.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Начальник відділу державного екологічного нагляду тваринного світу та біоресурсів,  старший державний інспектор Олександр Яремчук прокоментував: «Перевищення розчиненого кисню – у два рази, тобто вдвічі краще, ніж має бути. Стан водневого показника також в нормі. Є перевищення по завислих речовинах: сульфатах, фосфатах, але вони не впливають на загибель риби. Тобто фактично встановити причину загибелі риби по даних лабораторних аналізів не є можливим. Можливо, локальний замор риби, де є концентрація водоростей, викид сірководню».

Прилегла територія була обстежена, однак фактів скиду хімікатів не виявлено.


Джерело: Державна екологічна інспекція Придніпровського округу

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.