Юні скрипальки зі Знам’янки перемогли у всеукраїнському та міжнародному музичних конкурсах

362
кількість переглядів

Учениці Знам’янської ДМШ ім. М. В. Лисенка взяли участь у всеукраїнському благодійному фестивалі мистецтв «Паляниця» та міжнародному двотуровому дистанційному конкурсі «Україна в моєму серці! Талановитий світ 2022».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вихованки відділу народних та оркестрових інструментів Знам’янської ДМШ ім. М. В. Лисенка, Віра Репетило та Анна Шимко дистанційно взяли участь у всеукраїнському благодійному фестивалі мистецтв «Паляниця» (Харків). Скрипальок нагородили дипломами І ступеню.

Благодійні внески фестивалю направили на підтримку ЗСУ.

Окрім того, Віра Репетило перемогла у міжнародному двотуровому дистанційному конкурсі «Україна в моєму серці! Талановитий світ 2022» – міжнародному проєкті, організованому у співпраці України та Словаччини, який проходив у Братиславі (онлайн).

Частину внесків з конкурсу також спрямували на благодійність.


Джерело: Знам’янська міська територіальна громада

Віра Репетило
Анна Шимко
Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.