Адміністраторка кропивницького «Шенгену» стверджує, що її побив власник готелю

29795
кількість переглядів

– Я, коли Настю просив переїхати сюди, в Кропивницький, переконував її, що в нас люди хороші, – говорить Денис Домнін. – Виявилося, що не всі.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Анастасія Абразумова – одеситка. Хтозна, що зіграло важливішу роль – напад росії чи вмовляння чоловіка, але з початком війни вона перебралася на батьківщину Дениса, у Кропивницький. Влаштувалася на роботу адміністраторкою в готель «Шенген». І ніби все було більш-менш нормально:

– Ну, кричав [власник готелю «Шенген» Олександр Леонов], матюкався, така справа. Але щоб руки розпускати…

В розпорядженні CBN є кілька аудіозаписів, на яких Леонов розпікає підлеглих. (Записи робила не Анастасія, а одна з покоївок.) Складно назвати ці розмови нормальним спілкуванням, але зрештою у кожного свої манери.

Однак, стверджує Анастасія Абразумова, від матюків бізнесмен перейшов до рукоприкладства.

– Я прийшла на роботу двадцятого травня, ввімкнула комп’ютер, залишила свої речі в кімнатці за ресепшеном, пішла до покоївок, – розповідає Настя. – Після дванадцятої мені зателефонував Олександр Леонов і запросив до свого кабінету. Він там був зі своєю дружиною (можливо, колишньою, я точно не знаю), на столі стояли стакани з чимось. Ми почали переглядати спеціальний бланк, яким користуємось у роботі: там вказані номери, й напроти – яким чином за них платили, готівкою чи на картку. Він бере цей бланк, учорашній, і питає: «А де за цей номер гроші?» «Вибачте, – кажу йому, – я забула сюди вписати, люди вам на картку гроші перекинули за нього». «Пішли, – говорить, – у сам номер, подивимося все». Поруч, у сусідньому номері, дівчата якраз прибирали. Заходимо в номер, за який на картку перерахували гроші, і він починає: «Де мої гроші? Ти мене на гроші хочеш кинути, негайно повертай мені шістсот гривень! Ти шо, ах…єла?» «Гляньте на картці, будь ласка, я просто забула записати в бланк». «Ти шо, ах…єла?» «Ні». «Шо ти тут нєкаєш, пішла на…й», – і в цей момент він мене вдарив. Я була в окулярах, окуляри злетіли, я – за ними до дверей номера полетіла. Вискочила в коридор, він викинув услід за мною окуляри.

Анастасія Абразумова того ж дня побувала в обласній лікарні. У висновку спеціаліста, зокрема, сказано: «…закрита черепно-мозкова травма (20.05.2022). Струс головного мозку, легкий клінічний перебіг. Гематома, садна м’яких тканин обличчя зліва».

Є на руках у Насті й висновок офтальмолога: «Контузія І ст., ерозія рогівки».

З Олександром Леоновим вдалося поговорити по телефону. Бізнесмен заперечує свою провину, каже, що мав непорозуміння з адміністраторкою, але не бив її:

– Люди були звільнені, вони мені говорили, що будуть телебачення і преса. Анастасія от і вирішила влаштувати мені телебачення і пресу. Подивимось, хто замовляє цю музику, час усе покаже. Хтось хоче скомпрометувати «Шенген». Подивимось, хто за цим стоїть, кому це вигідно, і що вони хочуть. Я сумніваюся, що це покоївки з адміністраторкою придумали таку акцію: обгадити «Шенген» і мене. Тут ще треба розібратися, хто це все придумав. І я працюю над цим.

Я допомагаю ЗСУ, просто ніде про це не розповідаю. Люди, які захищають батьківщину, перебувають у нас безкоштовно, наприклад. Ми купили дві машини на ЗСУ, п’ять бронежилетів. Продукти, сигарети, енергетики хлопцям. Мені не треба про це говорити, я не публічна людина.

Хто її бив, що ви таке кажете. Ну як це – вдарити дівчину? Я її не бачив побитою. Ви бачили?

– Так.

– І в неї слід від удару? Синець?

– Синець, око припухло.

– І синець, це ви так визначили, – від удару? Чи від чогось іншого? Якої форми пошкодження? Я не знаю, від чого в неї синець, звідки він узявся. І чому цим займається преса, а не поліція? От якщо займеться поліція, тоді давайте будемо про все це говорити. Більше того, я боксер-першорозрядник, від моїх ударів люди на землю просто падають. Якби я її справді вдарив, повірте мені, це було б… Ну, «загубилась би» вона.

Фізично я її не бив. Хай судмедекспертиза визначає, звідки взявся синець, про який ви кажете. Є камери відеоспостереження…

– У номерах? Вона говорить, що ви у номері її вдарили.

– Ні, в номерах немає. Але подивитися треба, хто і як заходив у цей номер, хто за ким виходив. Я сам ще це відео не бачив. Я з нею посварився, це правда, але не бив.

Може, і справді просто накричав, але не чіпав? Тоді, якщо слідувати цій логіці, Настя сама намалювала у фотошопі повідомлення від Леонова у вайбері, де він просить вибачення і заявляє, що готовий усе компенсувати. Причому намалювала настільки якісно, що може міняти професію з адміністраторки готелю на дизайнерку.

Анастасія Абразумова написала заяву в поліцію. Наступний хід – за правоохоронцями.

…На сайті Work.ua є вакансія керівника готелю «Шенген». Одна з вимог до претендентів – «особливий підхід та вміння спілкування з керівництвом». Краще і не скажеш.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.