У Кропивницькому на маршрути поступово повертаються великогабаритні автобуси

943
кількість переглядів
автобус
фото ілюстративне

Комунальний громадський транспорт Кропивницького через дефіцит на заправках дизельного пального працює у максимально оптимізованому режимі, сказав заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 24 травня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«До сьогодні курсували автобуси великої місткості на маршрутах: №111 – три одиниці, два на №116 і по одному на №№123 і 103. Маршрути №№103 і 118 підсилені електротранспортом – за ними рухаються по одному тролейбусу, але лише до центру міста. Ми проаналізували пасажиропотік і прийняли рішення відсьогодні поновити діяльність автобусного маршруту №46. На лінії працюватимуть два автобуси за графіком воєнного часу. Інші автобусні маршрути тимчасово не експлуатуються. Загалом сьогодні у Кропивницькому працюють дев’ять великомістких автобусів і 31 тролейбус. Решту напрямків обслуговуються приватними перевізниками, сьогодні виїхали працювати 169 маршруток», – зазначив Олександр Мосін.

Крім того, щоб стабілізувати роботу комунального транспорту і мати меншу залежність від дефіциту пального на АЗС, Олександр Мосін доручив ввести в експлуатацію автозаправну станцію на підприємстві КП «Електротранс». Об’єм її резервуарів складатиме 20 кубічних метрів.
____
Джерело: Кропивницька міськрада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.