В Олександрії на благодійному концерті-аукціоні зібрали понад 24 тисячі гривень на потреби ЗСУ (фото)

459
кількість переглядів

28 травня у межах відзначення 276-ї річниці з дня заснування Олександрії у театральному сквері відбувся благодійний концерт-аукціон, на якому вдалося зібрати понад 24 тисячі гривень для наших військових.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Перед глядачами, які вирішили відпочити на цій локації, виступали колективи та солісти Олександрійського театру і запрошені місцеві виконавці – Вадим Марченко та Romariodoro.

Для відвідувачів працювали фотозони, проводився майстер-клас з гончарства та розважальна програма для дітей з конкурсами і танцювальним флешмобом. Також гості заходу могли придбати оригінальний сувенір від олександрійських майстрів.

Окрім того, під час концерту проходив благодійний аукціон, адже всі виручені кошти планують спрямувати на потреби української армії. Увагі містян представили понад 40 лотів від олександрійських митців, фотографів, волонтерів, письменників.

Найбільшу популярність серед глядачів мали українські прапори з підписами бійців та малюнками дітей. Так, найдорожчий стяг обійшовся його власнику в 1 500 гривень.

Загалом, за час концерт-аукціону було зібрано 24 тисячі 622 гривні.

Однак, лоти, які не придбали у ході концерту, виставлять на сторінці Координаційного центру волонтерів, аби всі охочі змогли купити вподобану річ і допомогти при цьому Збройним Силам України.


Джерело: Олександрійська міська рада у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.