У Кропивницькому за допомогою екскурсій збирають гроші на ЗСУ

319
кількість переглядів

Щосуботи з 11:00 до 14:00 туристична агенція Ksamil Travel проводить оглядові екскурсії Кропивницьким для всіх охочих, частину коштів віддають на ЗСУ.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вартість квитка – це благодійний внесок (частину коштів агенція віддає ЗСУ та сплачує організаційний збір). Кошти військовим передає Роман Проценко, купуючи необхідне для 110 бригади, групи саперів.

На екскурсії можна буде пройтися вулицею Дворцовою (нині Театральна), на якій збереглися квартали забудови кінця 19 – початку 20 століть, подивитися будинок одного з найбагатших мельників міста – купця Абрама Барського (пам’ятка архітектури початку 20 ст., нині – обласний краєзнавчий музей), оборонні вали, кафедральний собор Святого Різдва Пресвятої Богородиці, костел Святого Духа, велику хоральну синагогу тощо.

Закінчується екскурсія біля дендропарку.

Запис за телефонами: 0504334310, або 0964334310.


Джерело: Гончаренко Центр у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.