Кропивницькій лікарні передали обладнання з Канади (фото)

1148
кількість переглядів

Благодійний фонд «Save Ukrainians» за підтримки некомерційної канадської організації UCMAO Foundation перевіз до України медичний гуманітарний вантаж.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Засновники кропивницького БФ «Save Ukrainians» у співпраці з медиками в Онтаріо та за підтримки некомерційної канадської організації UCMAO Foundation доправили до України вантаж для наших шпиталів та лікарень.

Волонтери у Канаді зібрали кошти для закупівлі товарів і транспортування всього вантажу літаком. Фонд«Save Ukrainians» координує та доставляє вантажі по країні. Допомогу отримали 12 лікарень і шпиталів Харкова, Києва, Житомира, Кропивницького та інших регіонів.

У Кропивницькому лікарні передали інвалідні візки, ходунки, тростини, лікарняні ліжка, засоби для анестезії, знеболюючі, інсулін, хірургічні інструменти, засоби гігієни тощо.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.