Кропивницька бібліотека влаштувала дитячий фестиваль (фоторепортаж)

590
кількість переглядів

Дитячий фестиваль у рамках програми літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою» влаштувала Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Під час проведення фестивалю для дітей організували майстер-класи з  декоративно-ужиткового мистецтва, інтелектуальні ігри, книжкові виставки та виставки дитячих малюнків, заняття з робототехніки: моделювання виробів з пластику за допомогою 3D-ручок та програмування роботів, рухливі ігри, веб-екскурсії, інтерактивна відео-вікторина, онлайн ігри на інтерактивній дошці, перегляди фільмів, дизайн-галерея на асфальті .

Дорослі могли взяти участь в акції «Згадай дитинство» – пострибати на скакалці чи пограти в класики, як робили це, коли були малими.

На майданчику поруч з бібліотекою працював театр «Камішібай» та фотозона «Мікі Мауси».

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.