В Олександрії відкрився ще один пункт реєстрації переселенців

334
кількість переглядів

Аби зменшити черги та охопити якомога більше людей сьогодні, 6 червня, в Олександрії відкривається додатковий пункт реєстрації та видачі талонів для переселенців.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Працюватиме пункт за адресою: вулиця Першотравнева, 16, каб. 3. Графік роботи з 9.00 до 17.00. Обідня перерва: 12.00 -13.00.

На основі отриманих талонів вимушені переселенці 2022 року зможуть отримати продуктові набори від організації World Central Kitchen. Їх видача відбудеться 7 червня за адресою: просп. Соборний, 134 (сквер Героїв АТО), з 14:00.

Також продовжить працювати і пункт реєстрації на площі Соборній, 6 (приміщення музичної школи). Графік роботи такий самий.

Документи, які треба мати з собою при отриманні талонів:
– оригінали документів, що посвідчують особу;
– довідка ВПО, видана у 2022 році.

Мешканці громади, які проживають на території старостинських округів, можуть отримати талони у понеділок, 6 червня, з 10:00 в приміщеннях сільських/селищних рад.

Допомога розрахована виключно на вимушених переселенців, які зареєстровані і проживають на території Олександрійської громади.


Джерело: Олександрійська міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.