У Кіровоградській ОВА представили проєкти із технологіями швидкого будівництва житла для переселенців

1260
кількість переглядів

Сьогодні, 15 червня, під головуванням заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука відбулось засідання обласної робочої групи з питань будівництва житла для переселенців на якому представники ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» зі Світловодська представили власні проекти зі зведення таких будівель.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Заступник гендиректора ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» Олег Марон розповів, що спільно із ПП «БМЗ Бетон» підготували до презентації 3 варіанти пропозицій до проєктів будівництва житла для переселенців як у Кропивницькому, так і в районних центрах.

«В усіх варіантах пропонуємо технологію швидкозбірних залізобетонних каркасів у будинках від 4 до 6 поверхів. У основі технології – тришарова комплексна утеплена панель, ми її проєктуємо та виробляємо», – акцентував Олег Марон.

Як додав керівник заводу «БМЗ Бетон» Володимир Коваленко, підприємство може виготовляти близько 20 тисяч квадратних метрів житла в місяць, а також паралельно з цим є можливість виробляти конструкції для промислових будівель, таких як котельні, помпові та електропідстанції. Також він зазначив, що підприємство може виступати як генпідрядником, так і субпідрядником у забудовника.

За словами Сергія Поліщука, це вже третє “знайомство” Кіровоградської ОВА з будівельними компаніями.


Джерело: Кіровоградська ОДА/ОВА

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.