На Кіровоградщині участь у національному мультипредметному тесті візьмуть 5 555 випускників

254
кількість переглядів

Сьогодні, 20 червня, під час апаратної наради начальника Кіровоградської ОВА директорка обласного департаменту освіти та науки Ельза Лещенко розповіла про особливості проведення цьогорічного Національного мультипредметного тесту.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Наші абітурієнти, які виїхали з України через війну за кордон, складатимуть тест загалом у 27 країнах світу. Найбільше таких випускників у Німеччині та Польщі. В Україні ж пункти здачі НМТ обов’язково мають укриття та систему оповіщення» – зазначила Ельза Лещенко.

За її словами, під час одного тесту абітурієнти вирішуватимуть завдання з української мови, математики та історії України. Триватиме він 120 хвилин. На Кіровоградщині для проведення тесту облаштовано 29 пунктів. Загалом 5 555 абітурієнтів області візьмуть участь у тестуванні, з них 151 – випускники з числа ВПО.

Загалом тестування проходитиме в три сесії:
• основна: 18 липня – 10 серпня;
• додаткова: 16–20 серпня;
• спеціальна: 12–16 вересня.


Джерело: Кіровоградська ОДА/ОВА

Зображення: Департамент освіти та науки Кіровоградської ОДА/ОВА у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.