У Кропивницькому громадський транспорт їздитиме під час тривоги

959
кількість переглядів

У Кропивницькому скасували попереднє рішення щодо припинення руху транспорту під час повітряної тривоги, відтепер громадський транспорт працює у штатному режимі.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Комунальний громадський транспорт працює у звичному режимі, не зважаючи на оголошення про тривогу. Раніше під час сирени тролейбуси й автобуси зупинялися на найближчій зупинці, а пасажири виходили з салону і прямували до найближчого укриття, чекаючи скасування тривоги. Часто люди просто чекали на зупинці сигналу “відбій”, щоб потім їхати далі. Такі простої викликали багато нарікань від кропивничан. Оскільки на законодавчому рівні немає єдиної нормативної бази, яка регулює рух міського громадського транспорту у воєнний період, у кожному місті місцева влада сама встановлює правила руху під час тривоги. Поки у нас відносно спокійна ситуація, вирішили відновити рух громадського транспорту у звичному режимі, відповідно до затверджених графіків», – повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради Валерій Пугач.


Джерело: Кропивницька міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.