Кропивницький суд відпустив підозрюваного у махінаціях з гелікоптерами для армії

1929
кількість переглядів
Фото: Марія Тарасенко, CBN

Підозрюваного у махінаціях з гелікоптерами випустили з зали суду в Ленінському райсуді вчора, 24 червня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Суддя відмовив в обранні запобіжного заходу. Підозрюваного відпустили з-під варти в залі суду», – повідомили CBN у прес-службі Ленінського суду.

Нагадаємо, у Кропивницькому повідомили про підозру генеральному директору підприємства, який умисно не повернув орендовані вертольоти.

Вертольоти передали в суборенду та використовували в зонах діяльності місій Організації Об’єднаних Націй. У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні в лютому 2022 року військова частина звернулась до підприємства з вимогою повернути вертольоти. Однак власник підприємства умисно не повернув вказане військове майно, продовжуючи отримувати прибутки від його використання. Такі дії завдали суттєвої шкоди боєздатності Нацгвардії України та інтересам оборони нашої держави.
____
Джерело: прес-служба Ленінського райсуду

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.