У Кропивницькому документи на компенсацію за безкоштовне проживання переселенців прийматимуть з 1 по 5 липня

345
кількість переглядів

Центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» розпочинає прийом заяв від власників житла щодо отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення переселенців, які проживали безкоштовно протягом червня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

“Згідно із Урядовими документами, власники приватного житла, що безкоштовно прихистили у своїх помешканнях внутрішньо переміщених осіб, із 1 по 5 число подають документи на компенсацію. Зважаючи, що два із п’яти днів припадають на вихідні, було прийнято рішення, що у суботу – 2 липня ЦНАП «Прозорий офіс» прийматиме від громадян заяви і документи на компенсаційні виплати за червень”, – розповів директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Олександр Нікітенко.

Прийом громадян здійснюватимуть 1 липня (п’ятниця), 2 липня (субота) із 8:00 до 16:00 год., 4 липня (понеділок), 5 липня (вівторок) із 8:00 до 17:00 год.

Адміністратори прийматимуть заявників у кабінеті 122 і 123 (синій сектор «Прозорого офісу).


Джерело: Кропивницька міська рада у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.