Кропивницький активіст вважає, що прокуратура винна йому 300 тис. грн

1390
кількість переглядів
Геннадій Орєшков / Фото з Facebook

Кропивницький активіст Геннадій Орєшков судиться з прокуратурою області.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

В апеляційній скарзі Орєшкова на ухвалу Кіровського райсуду від 21.06.2022 про відмову у задоволенні скарги на постанову про закриття кримінального провадження, зокрема, йдеться: «…керівник прокуратури Кіровоградської області Твердохліб В. М. наділив себе правом порушувати вимоги ст. 40, ч. 2 ст. 64 Конституції України, нехтуючи правом громадян на особисту з ним зустріч».

Активіст пише, що 9 червня 2021 року прийшов на прийом до прокурора області, однак той його не прийняв, оскільки раніше скасував особисті прийоми громадян. «Особисто мені цими незаконними діями нанесено майнову та матеріальну шкоду, яку я оцінюю в розмірі 300000 (триста тисяч) гривень», – стверджує Геннадій Орєшков у апеляційній скарзі.

Водночас серед восьми пунктів, які Орєшков просить суд задовольнити, про стягнення з прокуратури 300 тисяч гривень моральної шкоди — жодного слова. Він хоче, щоб суд скасував ухвалу про закриття провадження (воно порушене Державним бюро розслідувань, куди активіст звертався зі скаргою на дії прокурора), забезпечив присутність на засіданні слідчого ДБР тощо.
____
Джерело: апеляційна скарга Геннадія Орєшкова

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.