22-річну кропивничанку судитимуть за катування 13-річної дівчинки

437
кількість переглядів
суд

Перед судом постане 22-річна мешканка Кропивницького, яка катувала та знущалась над знайомою 13-річною дівчиною за те, що остання не віддала гроші, які нібито була їй винна.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Слідство встановило, що обвинувачена била дитину по обличчю та в область живота, тиснула пальцями на очі. Більш того, жінка наказала дівчинці стати на коліна та роздягтися до поясу, а сама в цей час взяла кухонний ніж та нанесла підлітку 2 порізи на спині, після чого посипала порізи сіллю та наступила на спину ногою.

За висновками психологічної експертизи дитина отримала глибоку психологічну травму. Водночас судово-медична експертиза засвідчила спричинення потерпілій легких тілесних ушкоджень.

Подія сталася наприкінці 2021 року.

Ювенальні прокурори спрямували до суду обвинувальний акт проти жінки. Їй загрожує позбавлення волі строком від 2 до 5 років.


Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура у Telegram

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.