Кропивницький гвардієць вивіз на Донбасі з-під обстрілів більше 500 бійців

1994
кількість переглядів

Сергій – військовий водій однієї з частин Нацгвардії, який з перших днів повномасштабного вторгнення вивозив поранених нацгвардійців та інших військових у безпечні місця.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«У мирному житті, професія водія у нас вважається заурядною, звичайною, – розмірковує Сергій. – А на війні немає другорядної роботи. Кожен – кухар, медик, водій – одиниця стратегічна. Під час воєнних дій важливість кожного збільшується в сто крат. Там кожен герой. Але ніхто, віриш, ніхто себе таким не вважає. Просто самовіддано роблять своє діло».

Він прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. У 2014-му, 2015-му, 2017-му та 2018 роках ніс службу у районі проведення АТО/ООС.

Сергієві доводилося прориватися через оточення і їхати під щільним артилерійським вогнем.

«Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими населеними пунктами. Ось це село, за ним ще одне, далі буде таке-то. Спокійно собі їдеш. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду видавався довжиною у життя. Кожен поворот, кожен кущ чи дерево наче вкарбовувалися в мозок. Я відповідав за людей, віз їх від смерті. Там, за моєю спиною на борту бронемашини були люди, мої брати, поранені, потребуючі негайної допомоги», – говорить гвардієць.


Джерело: Військова частина 3011 Національної гвардії України у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.