На Кіровоградщині судитимуть злодія в законі, коронованого в москві

664
кількість переглядів
наручники

За створення злочинної організації та поширення злочинного впливу судитимуть злодія в законі на прізвисько Армен Хохол, якого, як повідомлялося, затримали 17 червня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Отримали докази «авторитета» до злочинної діяльності співробітники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області та слідчі обласної поліції.

За даними слідства, злодій в законі Армен Хохол організував та контролював діяльність груп, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі насильницькі злочини.

Свій особливий статус у кримінальному світі він отримав у 2011 році у Москві.

Аби уникнути відповідальності, «авторитет» переховувався від органів досудового розслідування, відтак його оголосили в міжнародний розшук. Крім того, щодо нього були запровадженні санкції РНБО.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт за погодженням із Кіровоградською обласною прокуратурою скерували до суду. Злодію в законі інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:

– ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній);
– ч. 3 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу особою, яка перебуває у статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу, у тому числі у статусі «вора в законі») Кримінального кодексу України.

За скоєне обвинуваченому може загрожувати до 15 років ув’язнення.


Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.