У Кропивницькому нарахували 57 пам’яток, пов’язаних з росією

536
кількість переглядів

57 об’єктів у Кропивницькому є маркерами російської імперії – так вирішили сьогодні, 5 липня, на засіданні консультативної ради з питань очищення культурної спадщини Кіровоградської області від маркерів російської імперії.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Під час засідання розглянули 57 пам’яток культурної спадщини у Кропивницькому, які рішеннями комісії розподілили за принципами: залишити без змін, перейменувати, виключити з переліку як об’єкт історії та демонтувати і передати в музей.

«У підходах розгляду кожної пам’ятки ми керувались рекомендаціями Міністерства культури та інформаційної політики і досвідом реалізації законів про декомунізацію. Рішення нашої комісії є рекомендаційними. Реалізація наших рішень покладена на громади-балансоутримувачі цих пам’яток», – наголосила директорка департаменту культури і туризму ОВА Уляна Соколенко.

Надалі на засіданнях консультативної ради розглядатимуть такі об’єкти у кожному із районів області.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.


Джерело: Кіровоградська ОВА у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.