Мешканці Кропивницького влаштували бар на даху багатоповерхівки

6144
кількість переглядів

На даху багатоповерхівки у Кропивницькому самовільно облаштували зону відпочинку з барною стійкою.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

По вулиці Шульгиних, 41 у Кропивницькому один із власників квартир організував зону відпочинку з барною стінкою. Мешканці будинку скаржаться на постійні порушення режиму тиші, на викидання з даху пляшок та сміття.

“При цьому без будь-яких дозволів на даху будинку виконувалися будівельні роботи, під’єднане електропостачання. Необхідно проконтролювати законність облаштування такої зони відпочинку і перевірити відсутність порушень у сфері будівництва, протипожежної безпеки, санітарно – епідеміологічних правил, використання енергоносіїв тощо. Прошу підключитися до такої перевірки ГАСК, Національну поліцію, Держпродспоживслужбу, МНС та ЖЕО”, – відзначив під час апаратної наради у вівторок, 5 липня, заступник міського голови Олександр Мосін.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.