Міськрада Кропивницького намагається змусити супермаркети зачинятися під час тривоги

6984
кількість переглядів

Інспектори ДСНС 3 липня спостерігали за проведенням евакуації під час повітряної тривоги у супермаркетах Кропивницького.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

За інформацією начальника Кропивницького районного управління ДСНС Віктора Жиліна, більшість торговельних мереж не проводять заходи з евакуації, а саме: припинення розрахункових операцій, виведення відвідувачів з магазину до найближчого укриття, зачинення супермаркету тощо. Це «АТБ-Маркет», «Файна», «Епіцентр К», «Авоська», ринки Центральний, Колгоспний, Європейський і «Черемушки», залізнична станція «Кіровоград», автостанція №2, супермаркети «Копілка».

У супермаркетах «Сільпо», «Велмарт», магазинах «Маркетопт», «Ятрань» заходи з евакуації проводились.

«Чітке дотримання правил під час сигналу тривоги дозволить передусім зберегти життя багатьом мешканцям міста: про свідчить гіркий досвід інших міст України. Дякуючи злагодженій роботі Збройних сил України і Національної поліції, у Кропивницькому зберігається відносно спокійна ситуація і це розхолоджує людей, – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. – Ми маємо забезпечити виконання на території міста єдиного алгоритму дій, які захищатимуть життя кропивничан у випадку ракетних атак. І керівники підприємств, установ та організацій мають відчувати відповідальність за свої дії».

У Кропивницькому планують посилити відповідальність підприємців за недотримання правил евакуації під час повітряної тривоги, особливо у закладах, де багато покупців.


Джерело: Кропивницька міська рада

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.