Кропивницькі гімнастки посіли призові місця на турнірі в Іспанії (фото)

309
кількість переглядів

Кропивницькі гімастки успішно презентували рідне місто на міжнародних змаганнях в Іспанії.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Спортсменки взяли участь у міжнародних змаганнях Grand Premium Platja de Aro з художньої гімнастики, які проходили в Іспанії з 30 червня по 3 липня. Змагання зібрали близько 450 гімнасток з Іспанії, Італії, Франції, Польщі, Литви, Бельгії, Мальти, Кіпру, Ізраїлю, Нідерландів, Люксембургу, Бразилії, Британії, США та України.

Вдало виступили у своїх вікових категоріях вихованки Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3: Опря Анастасія посіла І місце у вправі без предмета, Кабанова Злата – І місце у вправі без предмета, Делюрман Кароліна – ІІІ місце у вправі з м’ячем, Воронюк-Безверха Анна – V місце у вправі з м’ячем та VI місце у вправі з булавами, Осадча Марія – V місце у вправі з булавами та VI місце у вправі з м’ячем, Байрамова Мілана – ІІІ місце у вправі з м’ячем та ІІІ місце у вправі з булавами, Лебедченко Єлизавета – V місце у вправі зі стрічкою та VI місце у вправі з булавами та Прісяч Анна – ІІІ місце у вправі зі стрічкою.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.