У Кропивницькому показали виставку дипломних робіт художників і реставраторів (фоторепортаж)

770
кількість переглядів

7 липня 2022 року у Музеї мистецтв презентували виставку дипломних робіт студентів кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського педуніверситету імені Винниченка – «Творимо й перемагаємо!».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Учасники виставки – випускники спеціальностей «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  2020-2022 років. Студентам допомагали розкрити їхні здібності викладачі – Юлія Малежик, Лариса Гарбузенко, Лариса Кулініч, Ольга Пунгіна, Анна Петренко під керівництвом Тетяни Стрітьєвич.

Виконувачка обов’язків завідувача кафедри мистецької освіти Тетяна Стрітьєвич прокоментувала CBN: «Спочатку карантин був, коли ми боялися навіть обійнятися, тепер війна. І зараз ми демонструємо те, чому навчали і навчалися дистанційно. На відстані, закрито, скажімо так, але продовжували творити».

На початку відкриття виставки присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих у війні з росією Тараса й Ольгу Мельстерів. Ольга навчалася за тим же фахом, що і нинішні випускники.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.