У Кропивницькому планують збудувати житло для постраждалих від війни

4551
кількість переглядів

Благодійний фонд «Фортечний» планує профінансувати будівництво у Кропивницькому шестиповерхівки на 40 квартир, власниками яких стануть постраждалі від війни з росією захисники та/або їхні сім’ї.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Усе залежатиме від того, який об’єм фінансування нам вдасться залучити, – говорить засновник фонду Микола Козловський. – Якщо сума благодійних надходжень покриє вартість всього будівництва, то передамо всі сорок квартир. До речі, помешкання будуть повністю готовими до проживання в них: умебльовані та оснащені всією необхідною побутовою технікою».

Шестиповерхівку планують звести неподалік ДОСААФу на ділянці 0,25 гектара. «Компанія-забудовник, – каже Микола Козловський, – проводить підготовчі роботи за власний рахунок, але профінансувати зведення житла на всі сто відсотків не може».

«Компанія, окрім виділення землі під новобудову, за власні кошти оформила проектно-кошторисну та технічну документацію, і, безсумнівно, братиме участь у фінансуванні проекту й надалі. Але, щоб якнайшвидше передати постраждалим від війни квартири, потрібна участь бізнесу й громадськості нашого міста та області», – пояснює засновник фонду «Фортечний».

З 40 квартир 32 будуть однокімнатні, а 8 – двокімнатні. Кому саме передавати житло, вирішуватиме спеціально для цього створена громадська рада.

«До складу ради увійдуть близько дев’яти осіб, в тому числі – представники військових, обласної та міської рад, громадських організацій та інші», – зазначає Микола Козловський.

Засновник фонду обіцяє, що процес прийняття рішень щодо надання житла і саме будівництво будуть прозорими для громадськості й регулярно висвітлюватимуться у ЗМІ.

«Ми дивимося в майбутнє. Зараз допомагаємо нашим Збройним силам, але хочеться і потрібно думати про життя після нашої Перемоги», – наголошує засновник БФ «Фортечний».

Нині триває процес отримання дозвільних документів.

____
Джерело: засновник благодійного фонду «Фортечний» Микола Козловський

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.