Кропивницькі пенсіонери вимагають прибрати баскетбольний майданчик з двору: «гупає…»

0
5816
кількість переглядів

2018 року в дворі кропивницької багатоповерхівки на вулиці Попова, 26, урочисто відкрили оновлений баскетбольний майданчик. Частину грошей виділив депутат міськради Рафаель Санасарян, решту – місцевий ентузіаст, керівник обласної ветеранської організації баскетболістів, чемпіон Європи серед ветеранів Олександр Сухонос. Він же доклав і фізичних зусиль, щоб довести майданчик до ладу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

– І наче всі були щасливі й задоволені, на відкриття ми запросили професійних баскетболістів, – розповідає CBN Сухонос.

Ось як виглядало кільце на майданчику до оновлення, показує він світлину.

Фото: Олександр Сухонос

Ось так виглядає тепер.

Фото: Олександр Сухонос

Однак не минуло багато часу, як почалися проблеми.

– Пенсіонерам, як виявилося, заважає гупання м’яча, – коротко пояснює Олександр Сухонос. – А куди подітися тим, хто хоче пограти в баскетбол?

У головної опонентки баскетболістів, керівниці ОСББ «Відродження — Попова, 26» Олени Логвиненко — свої аргументи.

– Там же не просто діти збираються у м’яча пограти. Там хлопці років по двадцять і більше. Матюкаються, можуть послати тебе слідом за російським кораблем за просте зауваження, – говорить вона. – М’яч весь день гупає, а в нас тут і люди з маленькими дітьми є, яким спати вдень треба, та і всім заважає. Ми не пропонуємо закрити майданчик узагалі. Ми за те, щоб його перенести. Десь подалі від наших вікон.

Олена Логвиненко ініціювала збір підписів під зверненням до Кропивницької міськради з проханням втрутитися в ситуацію.

Конфлікт триває. А нещодавно почав переходити у стадію відкритого протистояння. Коли цей матеріал уже був готовий до публікації, автору зателефонував Олександр Сухонос:

– Я сам не бачив, але мені вже розказали: буквально недавно на майданчик викликали поліцію. Завершилося все спокійно. Але що далі?

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.