Ракетний удар зруйнував будинок кропивничанки

0
5793
кількість переглядів

Ударна хвиля від рашистської ракети зруйнувала будинок кропивничанки. На відбудову потрібні кошти.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

23 липня російські окупанти випустили 13 ракет по Кіровоградщині. Одна з них потрапила на подвір’я Ірини Ткаліченко. Зберігся уламок ракети з надписом «Крутизна».

Розбитий ударною хвилею будинок – не постійне місце проживання родини. Після смерті чоловіка жінка на деякий час покинула помешкання, але приїжджала туди регулярно:

– Рік тому я втратила чоловіка, з тієї пори мені стало складно і страшно знаходитись там без нього. Я прийняла рішення переїхати на деякий час. Я після його смерті все одно приїжджала сюди, наводила порядок, мої діти дуже любили це місце. Коли почула вибухи, дуже злякалась. Почала обдзвонювати всіх. Потім зателефонувала нашим сусідам.

Наша розмова була з ними така, адже я тоді ще не знала куди прилетіло: «- Як ви там?
– І погано і добре. Ракета прилетіла.
– Боже, всі живі? Всі троє? Руки, ноги цілі?
– Так, але будинки постраждали».

Я була рада, що вони всі живі, ми з ними друзі.

Того ж дня я приїхала до будинку. Я побачила жахливу картину. Все було засипано гілками, листям, шифером. Страшна картина. Парканів не було, даху, вікон… Всі речі були розкидані по будинку та подвір’ю. Я дуже надіюсь, що зможу його відбудувати. Цей будинок у моїх планах. Я хочу його відбудувати, а не кидати. Мені не потрібно кращого будинку, я хочу такий як був, мені більшого не треба.

Того дня Ірина планувала з сином їхати до цього будинку, але, на щастя, її затримали на роботі:

– Обіцяла тоді сину, що поїдемо, він так чекав. Але була дуже зморена, тож домовилася з ним на завтра. Зараз розумію, що ховалися би з ним у дитячій, адже я думала, що ця кімната найбезпечніша. Але, як показала практика, її сильно завалило. Всі плити, каміння та уламки були на дитячому ліжку. Як я рада, що нас там тоді не було, бо тут би й залишились назавжди…

Підтримати фінансово Ірину:
4149 4378 6667 8426, Ткаліченко Анастасія Євгенівна, донька Ірини (ПриватБанк)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.