18-річного кропивничанина не пускали до укриття в школі

0
8032
кількість переглядів
Нестор Козачінський

Під час вчорашньої повітряної тривоги, 31 липня, в укриття кропивницької школи №14 не впускали 18-річного Нестора Козачінського. Черговий аргументував заборону тим, що хлопець – боягуз. Мовляв, якщо вахтер не боїться, то і йому немає чого боятись.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Нестор розповів CBN, як усе було:

– Коли почалася тривога, я зайшов на інтерактивну карту, щоб подивитися укриття, де я можу сховатися. Серед переліку була і чотирнадцята школа, найближче до того місця, де мене застала тривога. До приміщення мене впустили, але вахтер не хотів пропускати до укриття. Я наполіг на тому, щоб пройти, адже це моя безпека. Він увесь час впирався, а коли я став ще більше наполягати на своєму, то перейшов на образи і просто хамську поведінку. Але до укриття через хвилин сім тривоги все-таки провів.

Сирена замовкла, але тривога продовжувалась, він почав казати мені, щоб я йшов звідси. Я йому казав, що залишусь тут до відбою. Весь цей час мене супроводжували суцільні образи.

Журналістка CBN поспілкувалася з директором школи Олександром Саржевським, який наголошує на тому, що черговий не міг такого зробити:

– Я не вірю, вчора така людина була, що не могла так зробити, тому що у нього онука у Харкові була під ракетними ударами. Тож він не міг так вчинити, для нього це дуже хвороблива тема. Взагалі ми людей пускаємо. Все відбувається так: людина телефонує за номером, черговий її зустрічає та запускає до укриття. Наприклад, у четвер, коли вибухи були, у школі діти були, за ними прийшли їхні батьки, і ми їх також провели до укриття.

Втім, у нашому розпорядженні є відеодоказ.

CBN вдалося зайти до приміщення школи, де ми поговорили з заступником директора з господарської частини Едуардом Тітаренком:

– В такому разі, хто ви такий? І як він може вас впустити, якщо не знає вас? Тим паче ви знаєте, яка зараз ситуація. Я, звичайно, розберуся з цим черговим… Взагалі він не зобов’язаний впускати людей. Якби там жінка була, діти були, то можна було б впустити, а так… А так то черговий тут один, і хто знає, яка ситуація може статися. Я буду розбиратись з цим питанням. Якщо б тут ще люди були, то заходьте, а так він же не може покинути свій пост і сидіти з ним в укритті…

Фото: Ігор Філіпенко, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.