У Кропивницькому медцентр отримав сучасне обладнання

508
кількість переглядів

Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав сучасний монітор пацієнта. Про це повідомила гендиректорка закладу Галина Горенко сьогодні, 3 серпня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Монітор багатофункціональний і призначений для тяжкохворих. Одночасно він вимірює артеріальний тиск, пульс, температуру тіла, частоту дихання, рівень насичення киснем артеріальної крові та концентрацію вуглекислого газу. Це дає змогу оперативно реагувати на зміни в організмі та в критичних ситуаціях рятувати життя пацієнта», – розповіла Галина Горенко.

Вартість такого монітора пацієнта майже 40 тисяч гривень.

Обладнання передало Міністерство охорони здоров’я України в рамках співпраці з міжнародною організацією «Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією» за програмою «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні».


Джерело: Кіровоградська обласна рада у Facebook

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.