«ГЕРОЯМ СЛАВА»: у Кропивницькому створили віртуальний меморіал пам’яті героїв-кропивничан

552
кількість переглядів

У Кропивницькому школярі та педагоги взяли участь у створенні віртуального меморіалу пам’яті кропивничан, які віддали свої життя за Україну.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Мета проєкту – вшанування воїнів-земляків, формування активної громадянської позиції школярів Кропивницького, впорядкування інформації про кропивничан-захисників та подальше використання її в освітніх заходах.

До його створення долучилися освітяни та школярі міста, які створили відеоролики, записали історії, облаштували куточки пам’яті у освітніх закладах та розмістили на будівлях шкіл меморіальні дошки героям.

Переглянути віртуальний меморіал пам’яті героїв-кропивничан, які віддали своє життя за свободу і незалежність України «ГЕРОЯМ СЛАВА» можна за посиланням.

Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА пропонує вчителям та дітям і надалі наповнювати ресурс матеріалами, розповідями, світлинами, інтерв’ю, відеороликами про загиблих героїв сьогодення, які можна надіслати на електронну пошту sut.kr@ukr.net.


Джерело: Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.