На Кіровоградщині браконьєри наловили риби на 630 тис. грн

776
кількість переглядів
риба

Двоє мешканців Олександрійського району постануть перед судом за незаконний вилов риби в акваторії річки Дніпро зі збитками довкіллю у 630 тисяч гривень.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Слідство встановило, що обвинуваченні сітками ловили рибу у річці Дніпро. Розмір заподіяної шкоди у двох кримінальних провадженнях становить 630 тисяч гривень.

Наразі обвинувальні акти за ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) направили до суду. Крім того, щоб відшкодувати збитки, прокуратура подала цивільні позови на розмір заподіяної шкоди.

Один з обвинувачених вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.